Tıp Merkezimiz Hakkında

 

 

Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi

Tıp Merkezimize Hoş geldiniz

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan ŞAFAK HASTANESİ 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa’da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.8000 m2 kapalı alan içerisinde 101 yatak kapasitesine sahip olan hastanede tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemi yanında renkli televizyon, klima, otomatik telefon sistemi ve özel banyo imkanları ile hasta ve refakatçiler için rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sağlanmaktadır.Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı sayesinde AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ bünyesinde 4 ameliyathanede gelişmiş mikroskop, laparoskopi sistemleri ve modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlar gerçekleşmektedir.Kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisinde seçkin doktor kadrosu ile iddialı bir yere sahip olan AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ’nde koroner by-pass, kapak ve damar ameliyatları yanında anjio işlemleri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Hastanemizin Kalp ve Damar Cerrahisi ile Anjio ünitelerinde SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı ile anlaşmaları vardır.7 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 4 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 6 Yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Doğumhane bulunan hastanemizde, 24 Saat hizmet veren ACİL SERVİS ve ambulans mevcuttur.

Arnavutköy Şafak Tıp Merkezinin en temel amacı kurum içerisinde sunulan sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti sağlamak,nitelikli ve deneyimli çalışan ekibi ve seçkin altyapısıyla geniş kitlelere ulaşabilecek örnek,yaygın ve bütünleşmiş bir hizmet sunarak örnek bir hastane olmaktır.

Ulusal ve uluslararası etik ilkeler ve kalite standartları doğrultusunda alanında sürekli gelişerek,toplumsal faydayı gözeten bir yaklaşımla verimli,güvenilir,etkin,güler yüzlü ve toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

 • Hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını oluşturmak.
 • Hasta haklarını koruyarak etik ilkelere dayalı sağlık hizmetini sunmak.
 • Hastalarımıza doğru tanı ve tedavi hizmetlerini sunarak yaşam kalitelerini arttırmak.
 • İş arkadaşlarımızla ilişkilerimizde sevgiye,saygıya,paylaşıma ve işbirliğine önem vererek yaratılan
  ekip ruhu ile başarı ve başarısızlıkta sorumluluğu paylaşmak.
 • Sosyal Güvenlik Kurumu anlaşmalarımızla kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere
  ulaştırmak.
 • Hizmet içi ve diğer eğitimlerle bilgi ve becerilerimizi arttırmak ve kurumumuzda kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmek temel amacımızdır.
 • Hastanemize başvuran hastalar, ziyaretçiler, işbirliği ve bilgi paylaşımında olduğumuz kurumlar, çalışanlarımız için beklentilerin karşılandığı, ilerlemenin sağlandığı ortamlar yaratmaktır.
 • Hasta ve yakınlarının, çalışanlarımızın ihtiyaçları, beklentileri doğrultusunda eğitim-bilgilendirme faaliyetlerini etkin, sürekli olarak sağlamaktır
0% Kalite
0 Sağlık Hizmetleri
0 Takım Arkadaşı
0 Yıllık Tecrube
0 Mutlu Misafir