Tıp Merkezimiz Hakkında

 

 

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa’da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.8000 m2 kapalı alan içerisinde 101 yatak kapasitesine sahip olan hastanede tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemi yanında renkli televizyon, klima, otomatik telefon sistemi ve özel banyo imkanları ile hasta ve refakatçiler için rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sağlanmaktadır.Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı sayesinde Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi bünyesinde 4 ameliyathanede gelişmiş mikroskop, laparoskopi sistemleri ve modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlar gerçekleşmektedir.Kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisinde seçkin doktor kadrosu ile iddialı bir yere sahip olan Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi’nde koroner by-pass, kapak ve damar ameliyatları yanında anjio işlemleri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Hastanemizin Kalp ve Damar Cerrahisi ile Anjio ünitelerinde SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı ile anlaşmaları vardır.7 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 4 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 6 Yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Doğumhane bulunan hastanemizde, 24 Saat hizmet veren ACİL SERVİS ve ambulans mevcuttur.

Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi’nin temel hedefi, kurum içinde sunulan sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Nitelikli ve deneyimli çalışan ekibi ile birlikte seçkin altyapısını kullanarak geniş kitlelere erişmeyi hedefleyerek, örnek bir hastane olma yolunda ilerlemekteyiz. Bu yolla, yaygın ve bütünleşmiş bir hizmet sunarak topluma örnek olmayı amaçlamaktayız.

Ulusal ve uluslararası etik ilkeler ve kalite standartları doğrultusunda alanında sürekli gelişerek,toplumsal faydayı gözeten bir yaklaşımla verimli,güvenilir,etkin,güler yüzlü ve toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

  • Hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını oluşturmak.
  • Hasta haklarını koruyarak etik ilkelere dayalı sağlık hizmetini sunmak.
  • Hastalarımıza doğru tanı ve tedavi hizmetlerini sunarak yaşam kalitelerini arttırmak.
  • İş arkadaşlarımızla ilişkilerimizde sevgiye,saygıya,paylaşıma ve işbirliğine önem vererek yaratılan
    ekip ruhu ile başarı ve başarısızlıkta sorumluluğu paylaşmak.
  • Sosyal Güvenlik Kurumu anlaşmalarımızla kaliteli hizmet anlayışımızı daha geniş kitlelere
    ulaştırmak.
  • Hizmet içi ve diğer eğitimlerle bilgi ve becerilerimizi arttırmak ve kurumumuzda kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmek temel amacımızdır.

Hastanemize başvuran hastalar, ziyaretçiler ve işbirliği içinde olduğumuz kurumlar için, beklentilerin karşılandığı ve ilerlemenin sağlandığı bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Hasta ve hasta yakınlarının, çalışanlarımızın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerini etkin ve sürekli bir şekilde sunmayı taahhüt ediyoruz.

0% Kalite
0 Sağlık Hizmetleri
0 Takım Arkadaşı
0 Yıllık Tecrube
0 Mutlu Misafir